Kategoria
kołnierzowe DIN 6923

Nakrętki kołnierzowe DIN 6923

Nakrętka to element gwarantujący trwałość połączenia śrubowego. Ciekawym wariantem standardowych nakrętek są tak zwane nakrętki kołnierzowe DIN 6923, posiadające u swojej podstawy płaski, szerszy od ich średnicy kołnierz. Zadaniem kołnierza jest zwiększenie docisku nakrętki, a tym samym zabezpieczenie jej przed samoistnym odkręceniem. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz różnych wariantów nakrętek kołnierzowych, różniące się między innymi:

  • rodzajem tworzywa – stal, stal kwasoodporna,
  • rodzajem zabezpieczenia – ocynk galwaniczny,
  • rodzajem gwintu – metryczny, drobnozwojowy,

W zależności od modelu nakrętki kołnierzowe, mogą mieć średnicę od M4 do M20.

Dlaczego warto wybrać nakrętki kołnierzowe?

Nakrętki kołnierzowe to idealny wybór wszędzie tam, gdzie szczególnie ważne jest stworzenie solidnego, stabilnego połączenia śrubowego i gdzie ryzyko poluzowania elementów tworzących takie połączenie jest bardzo wysokie. Mogą one być wykorzystywane między innymi w tworzeniu konstrukcji różnego rodzaju maszyn oraz konstrukcji narażonych na duże obciążenia.

Gwarantujemy, że oferowane przez nas nakrętki kołnierzowe DIN 6923 wytwarzane są wyłącznie z wysokiej klasy surowców i przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zarówno projektowanie, jak i wykonanie elementów powierzane jest wykwalifikowanym pracownikom. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości, trwałości, bezpieczeństwa oraz niskich kosztów.

W razie problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania – zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele handlowi z pewnością będą w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące produktów.

by SolEx B2B