Kategoria
sześciokątne DIN 929

Nakrętki do zgrzewania DIN 929

Zgrzewanie to powszechnie stosowana metoda łączenia ze sobą elementów metalowych, polegające na rozgrzaniu stykających się ze sobą powierzchni i dociśnięciu ich. Dzięki zgrzewaniu połączenia śrubowe mogą być jeszcze solidniejsze i zabezpieczone przed demontażem. Aby takie połączenie było skuteczne, należy zastosować spełniające normę DIN 929 nakrętki do zgrzewania.

Dostępne w naszej ofercie sześciokątne nakrętki do zgrzewania dostępne są w wielu różnych wariantach. Kluczową kwestią jest rodzaj tworzywa użytego do ich wytworzenia. Stosujemy dwa rodzaje metalu:

  • stal,
  • stal nierdzewną.

Wewnętrzna średnica nakrętek mieści się w wymiarach od M3 do M16

Postaw na jakość i bezpieczeństwo

Każda nakrętka z oferowanego przez nas asortymentu spełnia odpowiednie normy – międzynarodową DIN 929 oraz polską PN/M 82169. Przy ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie tworzywa pochodzące ze sprawdzonych źródeł, a także zaawansowany sprzęt, z którego zbudowany jest nasz park maszynowy. Każdy etap produkcji – od samego projektowania po obróbkę wykańczającą nakrętek – realizowany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. To wszystko pozwala nam dać gwarancję najwyższej jakości, trwałości i bezpieczeństwa ostatecznego produktu. Nasze nakrętki sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach – z pewnością dobrze spiszą się również u Państwa. 

Problem z wybraniem produktu? Zapraszamy do kontaktu – nasi profesjonalni doradcy z pewnością będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące nakrętek do zgrzewania i pomóc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

by SolEx B2B